Priority Pass Excellence Award tipik havalimanı genel havalimanı dinlenme salonu.

Priority Pass Lounge of the Year Awards’un yeni Priority Pass Excellence Awards’un bir parçası olarak geri döndüğünü duyurmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.

Bu yılın ödülleri her zamankinden çok daha görkemli ve prestijli. Eklenen yeni kategoriler, küresel dinlenme salonu ve deneyim ağımızın tüm kapsamını yansıtıyor.

Priority Pass Excellence Awards; tüm yolculukları özel kılan ve seyahat deneyiminizi daha kusursuz, keyifli ve stressiz hale getiren havalimanı dinlenme salonlarını, deneyimleri ve çalışanları kutlamak için harika bir fırsattır.

Ödüllerin 16. yılında Lounge of the Year Ödülü’nün yanı sıra iki yeni kategoriyi daha tanıtıyoruz: Pioneer of the Year ve All Star of the Year. Bu kategoriler, ilk defa küresel dinlenme salonu ve deneyim ortaklarımızın başvurularını temel almaktadır.


Ödül Kategorileri

Priority Pass Excellence Awards - Lounge of the year budge
Lounge of the Year
Üyelerin puanlamaları ve değerlendirmelerine göre Priority Pass küresel ağındaki en beğenilen dinlenme salonu ve deneyimleri kutluyor.

Priority Pass Excellence Awards - Pioneer of the year budge
Pioneer of the Year
Müşteri deneyiminden dijital yeniliklere ve sürdürülebilir operasyonel girişimlere kadar, benzersiz ve ileriyi düşünen hizmet ve çözümler sunan dinlenme salonlarını ve deneyimleri kutluyor.

Priority Pass Excellence Awards - All star of the year budge
All Star of the Year
Müşterilere üstün hizmet sunmak adına beklentileri aşan olağanüstü dinlenme salonu ve deneyim çalışanlarını ödüllendirir.


Sesinizi duyurun

Lounge of the Year kazananları, değerlendirmelere göre belirlenir. Priority Pass Üyeleri, Priority Pass uygulamasında veya web sitesinde dinlenme salonu ziyaretlerini puanlayarak ödülün sahibini belirleyebilir.

Ziyaretinizi puanlamak için bu adımları takip edin:

1. Priority Pass uygulamasına veya web sitesine giriş yapın
2. Hesabınızı görüntüleyin
3. “Ziyaret Geçmişi” (uygulama) veya “Locayı Değerlendir” (web sitesi) öğesini seçin
4. “Ziyaretimi puanlandır”a tıklayın
5. Ziyaretinizi puanlandırmak için ilgili talimatları takip edin

Priority Pass dinlenme salonu veya deneyim ortağıysanız buradan ödüller hakkında daha fazla bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.


Kazananların Duyurulması

Tüm kazananları Mart 2024’te açıklayacağız. Favori dinlenme salonunuzun ödül alıp almadığını görmek için takipte kalın.